96/7/1
تعداد نظرات:0
10:03
شماره مطلب:13967129248
-A A +A
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان صورت گرفت:

برگزاری جشن شکوفه ها با حضور32هزار دانش آموز کلاس اولی استان

با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان، 32 هزار دانش آموز کلاس اولی استان همزمان با سراسر کشور اولین روز ورود به مدرسه را جشن گرفتند.

خدا نظر دریکوند در مراسم جشن نمادین شکوفه ها که در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی شهرستان خرم آباد برگزارشد ؛ گفت: در روز جشن شکوفه ها خوشحالیم که دانش آموزان بزرگ شده و به سن مدرسه رسیده اند و می توانند در مسیری قرارگیرند که با فراگیری علم و دانش فردی مقید و موثر برای کشور شوند .

مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان با تبریک سال تحصیلی جدید به همه دانش آموزان با زبانی کودکانه با آنها ارتباط برقرار کرد و گفت: ما همه بچه های ایران هستیم و سرزمین خود را دوست داریم وبرای عمران و آبادانی کشور تلاش می کنیم .

وی با بیان این که باید یادبگیریم که با احترام به پدر و مادر و دوست داشتن دیگران برای داشتن جامعه ای سالم کوشش کنیم، افزود: در مدرسه یاد می گیریم که به قوانین و مقررات احترام بگذاریم و با رعایت نظم، نظافت و انضباط شهری جامعه ای سالم را بسازیم .

دریکوند از خانواده ها هم خواست تا با مدارس ارتباط داشته باشند و با یاری و مساعدت مسئولان مدرسه برای ساختن و اعتلای علمی و تربیتی آینده سازان بکوشند .

مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان بر حضور خیرین تاکید کرد و افزود: ما دستان خیرین را به یاری و کمک می فشاریم و از آنها می خواهیم که در کنار آموزش و پرورش باشند .

وی در پایان سخنان خود یاد شهدا را گرامی داشت و گفت: ما قدردان شهیدانی هستیم که برای آبادانی و امنیت کشور از جان خود گذشتند تا ما آسوده زندگی کنیم .

گفتنی است؛ در این مراسم پس از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی به مناسبت هفته دفاع مقدس شاخه های گل و چفیه به دانش آموزان اهداء شد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.