96/5/25
تعداد نظرات:0
09:38
شماره مطلب:139652528369
-A A +A
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان خبر داد؛

اجرای طرح توانمندسازی دانش آموزان دوره متوسطه در ۷ شهر لرستان

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از اجرای طرح توانمندسازی دانش آموزان دوره دوم متوسطه در ۷ شهر این استان خبر داد.

خدا نظر دریکوند ظهر سه شنبه در جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان تعامل، انسجام، هم افزایی و هماهنگی دستگاههای اجرایی را عامل اساسی توفیق در پیشبرد اهداف برشمرد و گفت: خدمتی که در این حوزه ارائه می شود بسیار ارزشمند است، چرا که از آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند و تاثیر مثبتی هم بر تعاملات و ارتباطات انسانی می گذارد.

وی تاکید کرد: به طور حتم هر خدمتی به تحکیم بنیان خانواده و پیشگیری از آسیب های اجتماعی منجر شود مورد رضایت الهی قرار خواهد گرفت و خداوند هم به زیبایی از انسان می پذیرد.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان بر این نکته تاکید کرد که ریشه بسیاری از مشکلات و آسیب های اجتماعی فرهنگی است و ادامه داد: آگاهی بخشی به خانواده ها، آموزش افراد و توانمندسازی آنها برای خود مراقبتی در برابر آسیب ها از جمله عواملی است که می تواند در پیشگیری از آسیب ها موثر واقع شود.

دریکوند در ادامه خواستار هماهنگی در اجرای طرح و برنامه های دستگاههای اجرایی شد و تصریح کرد: باید دستگاههای اجرایی برنامه های خود را به کمیته فرهنگی و پیشگیری ارائه دهند تا پس از بحث و بررسی تخصصی به صورت کارشناسی و تخصصی اجرا شوند.

وی موازی کاری دستگاههای اجرایی را یک آسیب جدی عنوان کرد و گفت: نباید با موازی کاری باعث اتلاف منابع، انرژی و اعتبارات شد.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان به اجرای طرح توانمندسازی دانش آموزان دوره دوم متوسطه اشاره کرد و افزود: این طرح در شهرهای خرم آباد، الشتر و بروجرد اجرا شده و در سال تحصیلی آینده هم در ۷ شهر دیگر استان اجرا خواهد شد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.