96/2/13
تعداد نظرات:0
13:15
شماره مطلب:139621325033
-A A +A
با شرکت در دوره آموزش مجازی

نرم افزار تلفن همراه در کمتر از 2 ماه تولید کنید

دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه (اندروید) شهیدآوینی به صورت مجازی و رایگان در سراسر کشور با ثبت نام تا 15 اردیبهشت ماه 1396 برگزار می شود.

به گزارش قرارگاه فضای مجازی بسیج درایندوره که مشترک ازسوی سازمان بسیج مستضعفین وسازمان فضای مجازی سراج برگزارمیشود،دانش پذیران باآموزش نرمافزاربیسیک فور،درحوزه تولیدنرمافزارهای مختلف درحوزه اندرویدآشنا خواهندشد.
مزیت های این روش سادگی در یادگیری، سرعت در برنامه نویسی، سرعت اجرای برنامه و نهایتا چند بستر (PlatForm) بودن آن می باشد.
ایندوره پروژه محورطراحی شده است وانتظارمیروداساس برنامه دوره،کاربران درپایان دوره یک نرمافزاراندرویدی تحویل دهند.
آشنایی اولیه بابرنامه نویسی (جاواویاسایرزبانهای برنامهنویسی)،حداقل سن 17 سال وحداکثر 27 سال،علاقه مندی وپایبندی زمانی به آموزش،دراختیارداشتن یک دستگاه موبایل اندرویدی ورایانه برای برنامه نویسی ودسترسی به اینترنت ازجمله شرایط شرکت کنندگان درایندوره میباشد.
مهلت ثبت نام دراین دوره تا 20 اردیبهشت 96 بوده واختتامیه دوره درمردادماه 1396 مصادف بادهه کرامت همراه باتجلیل ازاپلیکیشنهای برترایندوره آموزشی برگزارخواهدشد.
یکی از برنامه های فاخر نوشته شده با بیسیک فور اندرویدتقویم اذان گوی شمیم با بیش از یک میلیون نصب است.
برای شروع دوره، بعد از ثبت نام اولیه افراد در پایگاه amoozeshnet.ir نام کاربری و رمز عبور آزمایشی (Demo) در اختیار کاربران قرار میگیرد تا با سامانه آموزش مجازی (lms) آشنایی لازم را کسب نمایند.
نام کاربری و رمز عبور برای کاربران پس از تأیید توسط مسئولین استانی دوره از طریق شماره ای که در فرم ثبت نام اعلام کرده اند اطلاع رسانی خواهد شد.
بعد از ورود به سامانه آموزشی کاربران دوره می توانند با مشاهده فیلم های آموزشی دوره را شروع کرده و قدم به قدم در آموزش پیشرفت نمایند.
کاربران می توانند سؤالات احتمالی خود را در قسمت سؤالات متداول دوره آموزشی جستجو و در صورت عدم رسیدن به پاسخ، سؤال خود را در سامانه ثبت نموده و پاسخ را در در کمتر از یک روز دریافت نمایند.
پس از پایان زمان دوره آموزشی کاربران دوره باید در زمان تعیین شده اپلیکیشنخود را به همراه لینک انتشار آن در فروشگاه‌های اندروید در صفحه ای که اعلام خواهد شد ثبت و منتظر نتیجه ارزیابی هیئت داوران جشنواره باشند.
اختتامیه دوره در مرداد ماه 1396 مصادف با دهه کرامت همراه با تجلیل از اپلیکیشن های برتر این دوره آموزشی برگزار خواهد شد.
با توجه به پروژه محور بودن دوره و تعهد هرکدام از دانش پذیران برای تحویل یک نرم افزار (شامل گالری تصویر، متن، صوت، فیلم و ابزارهای لازم)، نرم افزار ها برای ورود به جشنواره مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و به برترین نرم افزارها در اختتامیه کشوری، در دو سطح ملی و استانی جوایز نفیسی اهداخواهدشد.
موضوعات تولید نرم افزار شامل معارف اسلام و انقلاب (قرآن، اهلبیت، جهاد، شهادت)، گسترش فضائل اخلاقی، تقویت نهاد خانواده، اقتصاد مقاومتی (تولید، اشتغال؛ اصلاح الگوی مصرف، قناعت و ...) است.
برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتربه پایگاه اطلاع رسانی مرکزآموزش سازمان فضای مجازی سراج به نشانیwww.amoozeshnet.irمراجعه کنید.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.