95/2/4
تعداد نظرات:0
12:58
شماره مطلب:13952410050
-A A +A

انجمن دانش آموزان بسیجی استان لرستان در محکومیت اقدام تحریک آمیز و بی شرمانه دولت آمریکا در مصادره غیر قانونی 2ملیارد دلار از دارایهای بلوکه شده ایران بیانیه ای صادر کردند

«یا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا لا تَتَّخِذُوا عَدُوِّی وَ عَدُوَّکُمْ أَوْلِیاءَ تُلْقُونَ إِلَیْهِمْ بِالْمَوَدَّةِ وَ قَدْ کَفَرُوا بِما جاءَکُمْ مِنَ الْحَقِّ یُخْرِجُونَ الرَّسُولَ»
«اى کسانى که ایمان آورده‏اید دشمن مرا و دشمن خودتان را دوستان خود مگیرید، آیا مراتب دوستى خود را به ایشان تقدیم مى‏کنید با اینکه به قرآنی که براى شما آمده و حق است کفر مى‏ورزند و نیز رسول و شما را به جرم اینکه به خدا، پروردگارتان ایمان آورده‏اید بیرون مى‏کنند!»
حرکت مردمی ملت ایران و انقلاب خونین آنان، شاهد وقایع و سرگذشت پر فراز و نشیبی بوده است. مردم صبور ایران در طی این انقلاب عظیم، دردها و رنجهای فراوانی را متحمل شده و با صبر و بردباری، حوادث عظیم و مقدسی را آفریدند. هر روزِ این انقلاب، یادآور حماسه ها و دلاوریهای جوانان این مرز و بوم بوده است.
13 آبان، روزی بزرگ در تاریخ ملت ایران به عنوان نماد و سمبل غیرت و از خودگذشتگی است و با نام «روز ملی مبارزه با استکبار» بر تارک تاریخ کشورمان می درخشد. این روز، یادآور حوادث مهمی است که در شکل گیری انقلاب اسلامی و تدوام آن نقش اساسی داشت. در 13 آبان 1343 ش، مأموران رژیم شاه، حضرت امام خمینی رحمه الله را در قم دستگیر و به دستور آمریکا به ترکیه تبعید کردند.
در 13 آبان 1357 ش، دانش آموزان تهرانی در اعتراض به دخالتهای آمریکا در ایران، راهپیمایی کردند؛ ولی دژخیمان طاغوت، به آنان حمله کردند و آنان را به خاک و خون کشیدند.
و در 13 آبان 1358، دانشجویان مسلمان پیرو خط امام، لانه جاسوسی آمریکا را در تهران تسخیر کردند و جاسوسان آمریکایی را به گروگان گرفتند. مبارزه ضد آمریکایی مردم ایران، با این حرکت، ابعاد جدیدتری پیدا کرد.
و این بار ما دانش آموزان لرستانی در ادامه راه شهدای انقلاب و امام راحل و پیروی از حضرت امام خامنه ای عزیزمان در اعتراض و محکومیت اقدام گستاخانه کشور زور گو و مستکبر آمریکا در مصادره 2 میلیارد دلار از ثروتهای بلوکه شده کشورمان در روز سه شنبه 7 اردیبهشت 95 با حضورگسترده در راهپیمایی اعتراضی که ساعت 9 صبح در میدان شهدای خرم آباد برگزار خواهد شد آمادگی خود در جانفشانی برای میهن اسلامی , جهان اسلام و رهبرمان را به رخ جهانیان خواهیم کشاند

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.