آرشیو فضای مجازی

 • 4/تير/1396 - 09:02
  سواد رسانه‌ای (Media Literacy) در یک تعریف بسیار کلی عبارت است از یک نوع درک متکی بر مهارت که براساس آن می‌توان انواع رسانه‌ها و انواع تولیدات آن‌ها را شناخت و از یکدیگر تفکیک و شناسایی کرد
  این درک به چه کاری می‌آید؟ به زبان ساده، سواد رسانه‌ای مثل یک رژیم غذایی است که هوشمندانه مراقب است که چه موادی مناسب هستند و چه موادی مضر؛ چه چیزی را باید مصرف کرد و چه چیزی را نه و یا اینکه میزان مصرف هر ماده بر چه مبنایی باید استوار باشد.
 • 22/بهم/1394 - 17:14
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان لرستان،راهپیمایی 22 بهمن‌ماه هم‌زمان با سراسر کشور در استان لرستان با حضور پرشور و گسترده دانش آموزان ، فرهنگیان ، بسیجیان و مردم ولایتمدار و مؤمن این استان آغاز شد.
  امروز همه آمده‌اند، پیرو و جوان، زن و مرد، دانشجو و دانش‌آموزان، فرهنگیان و طلاب، تا با حرکت با بصیرت خود کاخ ظلم و ستم استکبار را فروریزند.
 • 22/بهم/1394 - 17:01
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی لرستان، سرهنگ سید زین العابدین حسینی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان لرستان در پیامی از دانش آموزان ، فرهنگیان ، بسیجیان و مردم فهیم استان برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد
  متن پیام "سرهنگ سید زین العابدین حسینی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان لرستان بدین شرح است :
  بسم الله الرحمن الرحیم
  مقام معظم رهبري
  حضور مردم در راهـپيمايي ٢٢ بهـمن دشمن شكن و ماًيوس كننده بدخواهـان خواهد بود
 • 22/بهم/1394 - 16:01
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی لرستان:سپاه حضرت ابوالفضل (ع)در بیانیه ای با گرامیداشت سی وهفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۲۲ بهمن ماه را صحنه نمایش وحدت و انسجام ملی، اعلام وفاداری به آرمان های امام(ره) و شهیدان گرانقدر، ولایت مداری و استکبار ستیزی دانست.
  متن بیانیه :
  بسمه الله الرحمن الرحیم
  والفجر ولیال عشر…
 • 17/بهم/1394 - 19:06
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی لرستان، کمیته توانمند سازی درس آمادگی دفاعی با حضور نوید رئیس اداره آموزش و پرورش ، قدرت دالوند معاونت پرورشی و مسئول حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی، مهرزاد مسئول نیروی انسای، حجت اله دالوند مسئول آموزش متوسطه و مربی استانی درس آمادگی دفاعی در دفتر رئیس اداره تشکیل گردید
  دراین جلسه رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه سیلاخور ضمن تشکر از حضور اعضاء کمیته درس آمادگی دفاعی،و گزارش مختصری از روند تخصیص ساعات درس آمادگی دفاعی ، انتخاب دبیر، با همکاری بسیج دانش آموزی ارائه نمود.
 • 17/بهم/1394 - 18:38
 • 16/بهم/1394 - 17:28
  به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی لرستان،همزمان با چهارمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان لرستان به همراه کار کنان حوزه های مقاومت بسیج دانش آموزی و پایگاه شهید با هنر اداره کل آموزش و پرورش استان با حضور در بهشت رضای خرم آباد ضمن قرائت فاتحه با آرمان های انقلاب الامی و شهدا تجدید بیعت کردند.
  شایان ذکر است استان لرستان 907شهید دانش آموز و 187شهید فرهنگی در طول دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی نموده است
 • 12/بهم/1394 - 20:41
 • فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در کنار دانش آموزان مناطق عملیاتی جنوب
  27/دى/1394 - 16:35
  اعزام دانش آموزان پسر و دختر استان لرستان به راهیان نور مهرماه تا پایان آذر ماه
 • 23/دى/1394 - 20:51
  به گزارش سایت سازمان بسیج دانش آموزی لرستان، سردار مرتضی کشکولی در مراسم تودیع و معارفه مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان که در محل حسینیه ثارالله سپاه ناحیه خرم آباد برگزار شد، گفت: ملت ایران همواره در خدمت آرمان های انقلاب اسلامی بوده اند و هر کجا که به حضور آنها برای مقابله با تهددیات نیاز بوده است در صحنه حاضر شده اند.
 • 23/دى/1394 - 20:47
  به گزارش خبرنگار افتخاری سازمان بسیج دانش آموزی لرستان کمیته درس آمادگی دفاعی با حضور معاونت اداره کل آموزش و پرورش کریمی، رئیس اداره سرگروه ها و تکنولوژی خانم بیات، رئیس سرگره های آموزشی درس آمادگی دفاعی ، سرمربی استانی، مسئول دبیرخانه سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان، مسئول آموزش کوتاه مدت استان در دفتر معاونت متوسطه دوم برگزار گردیده شد دراین کمیته راهکارها و پیشنهادات، مشکلات، و.... در این کمیته بررسی شد و تصمیمات اتخاذ گردید
 • 14/دى/1394 - 19:05
  تشریح برنامه ها سازمان بسیج دانش آموزی قبل خطبه های نماز جمعه خرم آباد توسط مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان لرستان سرهنگ پاسدار سید زین العابدین حسینی
 • 12/دى/1394 - 19:05
  سپاه در بیانیه‌ای تاکید کرد: اقدام خباثت آمیز و جنایت کارانه رژیم آل سعود در به شهادت رساندن آیت الله شیخ نمر باقر النمر رهبر شیعیان عربستان، بخشی از یک توطئه صهیونیستی است.
  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با محکومیت شدید جنایت آل سعود در به شهادت رساندن آیت الله شیخ نمر، این اقدام را نشانه رفتار داعش گونه و زوال رژیم سعودی دانست.
 • 21/آبا/1394 - 14:57
  بازی نبرد هور، یک بازی دو بعدی (و سه مرحله ای) است که در محیط هور، نیزار و آبراهه طراحی شده و کاربر در هر مرحله دو ماموریت شناسایی (به عنوان یک رزمنده غواص) و تخریب مواضع شناسایی شده (به عنوان رزمنده سوار بر قایق ) را بر عهده دارد.
 • 25/مهر/1394 - 13:26
  نرم افزار موبایل «هدیه های آسمانی» مجموعه ای از ترانه های شاد و سرگرم کننده ی کودکانه می باشد.
 • 14/شهر/1394 - 23:04
  به گزارش خبرنگار بیست، اولین دوره آموزشی جبهه مقاومت سایبری دانش آموزی به نام «اردوی اینجا مرکز عالم است.» از 15 شهریور ماه سال جاری به مدت پنج روز  با حضور اساتید برجسته ی فضای سایبری کشور , و حضور صد نفر از دانش آموزان نخبه در استان اصفهان برگزار خواهد شد.
  مسئول فضای مجازی سازمان بسیج دانش آموزی کشوز هدف از این  اردو را توانمند سازی دانش آموزان در حوزه تولید محتوا برای فضای سایبری ، شناخت و شبکه سازی دانش آموزان توانمند در این عرصه عنوان کرده است.
 • 14/بهم/1392 - 10:30
  پیمان علی شاهی - فارس
 • 6/بهم/1392 - 10:53
  جان‌کری: توافق اجرا نشود به ایران حمله می‌کنیم! 
  عکس: باقرقی، خلجی
   
 • 2/بهم/1392 - 09:09
  در حالی که‌ بان‌کی‌مون، دبیر کل سازمان ملل طی اعلامی رسمی، ایران را برای شرکت در کنفرانس بین‌المللی صلح سوریه دعوت کرده بود، فشارهای غرب‌ به ویژه آمریکا و همچنین اولتیماتوم ائتلاف مخالفین سوری، سبب شد این دعوت پس گرفته شود. بهانه این کار عجیب سازمان ملل، ‌حمایت نکردن ایران از بیانیه پایانی کنفرانس ژنو ۱ عنوان شده است.